Bajkodzielnia

— spotkanie czytelnicze dla małych i dużych

fot. Ula Jocz

Poprzedni obrazek
Następny obrazek
Pierwsza regularnie funkcjonująca biblioteka społeczna w Poznaniu, która powstała z inicjatywy społeczności lokalnej naszej dzielnicy. Zbudowana wspólnymi siłami, obecnie gromadzi ponad 10 tys. książek, które można wypożyczyć w wolnym dostępie. Biblioteka jest także miejscem spotkań autorskich, warsztatów literackich, ilustratorskich, akcji twórczych oraz escape roomu.

Wydarzenia

Aktualności

Księgozbiór Biblioteki Sąsiedzkiej

Dotychczas Biblioteka Sąsiedzka zgromadziła ponad 10 tys. woluminów, które dostępne są bezpośrednio na regałach dla wszystkich osób chcących cieszyć się lekturą. Katalog Biblioteki Sąsiedzkiej ma charakter orientacyjny i od samego początku tworzony jest i na bieżąco uzupełniany przez opiekunów biblioteki.

Część książek znajduje się w katalogu elektronicznym Biblioteki Sąsiedzkiej, który również jest sukcesywnie uzupełniany przez opiekunów. Jeśli jednak nie udało Ci się znaleźć poszukiwanej lektury w katalogu elektronicznym, napisz do nas wiadomość: biblioteka@animatorzysmak.pl – sprawdzimy, czy książka znajduje się w zasobach naszej Biblioteki.

Nasze działania