Dni Sąsiada na Głównej 2022

10/08/2022

Święto naszej dzielnicy już na stałe wpisało się w kalendarz ważnych wydarzeń na Głównej. W tym roku — po raz kolejny — wspólnie z Koalicją dla Głównej zapraszamy Was do wzięcia udziału w Dniach Sąsiada 2022!

W programie święta wszystkich Sąsiadek i Sąsiadów znalazły się: koncerty, warsztaty, wspólne grillowanie w Otwartym Ogrodzie Nadolnik, wymiana roślin, animacje muzyczne i sportowe, mecz piłkarski, a także wiele innych działań! Tegoroczna edycja Dni Sąsiada to także aż 4 lokacje wydarzeń — na początku września możecie nas odwiedzać:
— na stadionie Klubu Sportowego Polonia Poznań przy ul. Harcerskiej 5
— na podwórku za Szkołą Podstawową nr 45 przy ul. Harcerskiej 3
— w siedzibie naszego stowarzyszenia przy ul. Głównej 42
— oraz w Otwartym Ogrodzie Nadolnik przy ul. Mariackiej 15.

Już czwarty rok z rzędu pod koniec wakacji w naszej dzielnicy zrobi się gwarno od śmiechu i sąsiedzkich rozmów. Wszystkie cztery miejsca na mapie naszej dzielnicy zatętnią kulturalnym życiem — zagości tu muzyka, taniec, rękodzieło, ekologia,  sport i zapachnie domowym jedzeniem. Wszystko za sprawą organizatorów — koalicji Partnerstwo dla Głównej.

Przypominamy, że udział w Dniach Sąsiada 2022 jest równoznaczny z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu wydarzenia otwartego, który będzie dostępny przy wejściu na teren wydarzenia.