Borys Bobry na tropie książek!

20/03/2022

fot. Ula Jocz

Warsztaty literacko-ilustratorskie dla dzieci

Znacie Borysa Bobrego z Głównej? To bohater naszej dzielnicy! Ujawnił się po raz pierwszy podczas Parady Sobótkowej. Później towarzyszył już wszystkim działaniom na Fyrtlu. Był przewodnikiem w grze miejskiej i stał się patronem Biblioteki Sąsiedzkiej. Można go było spotkać również podczas rozgrywek escape roomu, ale na co dzień mieszka w rzece Główience przepływającej przez naszą dzielnicę.

W ubiegłym roku odbyły się pierwsze warsztaty literacko-ilustratorskie, podczas których dzieci stworzyły historię o Borysie i jego przyjaciołach na Głównej… Przyszła jednak pora, by dopisać kolejne przygody bobra! Borys zmierzy się z kolejnymi wyzwaniami, ponieważ okaże się, że z Biblioteki Sąsiedzkiej regularnie znikają książki! Czy Borysowi i przyjaciołom uda się rozwiązać tę zagadkę? Czy wszystkie książki wrócą do biblioteki?

Tego wszystkiego dowiecie się podczas cyklu warsztatów literacko-ilustratorskich! Podczas czterech spotkań wspólnie wymyślimy kolejne przygody Bobra z Głównej, a następnie stworzymy ilustrowaną publikację dla dzieci, która opowie o zagadkach, które będzie musiał rozwiązać. Wszystko to pod okiem dwóch prowadzących: ilustratorki Aleksandry Płocińskiej oraz edukatora i animatora Daniela Stachuły.

Sugerowany wiek uczestników i uczestniczek cyklu warsztatów: 7-9 lat

Terminy warsztatów: 5-6 kwietnia oraz 12-14 kwietnia. Sugerowany wiek uczestników i uczestniczek cyklu warsztatów: 7-9 lat Uwaga! Wszystkie spotkania stanowią pełen cykl warsztatów!

informacje i zapisy: zuzanna@animatorzysmak.pl
tel. 789 311 619